• Faturë-Printer
 • Etiketë-Printer
 • Printer i lëvizshëm

RRETH NESH

Guangzhou Winprt Technology Co, Ltd specializuar në kërkimin, zhvillimin dhe prodhimin e printerëve pos: printer termik, printer etiketë dhe printer portativ për më shumë se 10 vjet. Tani jemi të vendosur në Zonën e Tregtisë së Lirë Nansha Pilot të Guangzhou City me një akses unik i përshtatshëm për import dhe eksport.

Të gjitha produktet tona janë në përputhje me standardet ndërkombëtare të cilësisë dhe kanë marrë certifikimin CCC, CE, FCC, Rohs, BIS për sigurinë. Fabrika jonë ka më shumë se 700 punonjës dhe 30 teknikë R&D. Linjat e prodhimit dhe departamenti i inspektimit i pajisur mirë mund të kontrollojë në mënyrë të përsosur Shkalla e dëmtuar e printerit më pak se 0.3%. Si rezultat i produktivitetit dhe produkteve me besueshmëri të lartë, ne mund të sigurojmë shërbimin OEM dhe ODM për kërkesat e klientëve të ndryshëm dhe për të përmbushur kënaqësinë e klientëve.

 • 10+ 10+

  Përvoja (Viti)

 • 5,000,000+ 5,000,000+

  Produkti vjetor

 • 700+ 700+

  Punonjës

 • < 0.30% <0,30%

  Shkalla e defektit

 • 30+ 30+

  Ekipi i R&D

 • 500+ 500+

  Klientë Global

 • timthumb
 • timthumb (1)
 • timthumb (2)
 • timthumb (3)
 • timthumb (4)
 • Këshilla se si të zgjidhni printerin termik të duhur për biznesin tuaj

  Në ditët e sotme, printerët termikë po përdoren gjithnjë e më gjerësisht, dhe gjithashtu kanë gjithnjë e më shumë funksion. Pra, cili printer termik është i duhuri për ju? Ka shumë lloje dhe funksione të ndryshme të printerëve në treg për zgjedhjen tuaj, disa për faturat e shtypjes, disa për shtypjen e etiketave, dhe disa për ...

 • Çfarë duhet të bëjmë kur printeri me barkod vazhdon të shtypë letrën termike të zbrazët

  Kur përdorni printerin e barkodit për shtypje, shtypni letrën me etiketë të zbrazët, kjo lloj rrethane është një problem i zakonshëm. Veçanërisht në printerin e barkodit menjëherë pasi të keni ndryshuar letrën e etiketës ose rripin e karbonit, printeri i barkodit është shumë i lehtë të hidhet në dukuri ose problem i shumë letre bosh, dhe ...

 • Lloji i printerit të barkodit dhe si të zgjedhim printerin e përshtatshëm të barkodit

  1. Parimi i punës i printerit të barkodit Printerët e barkodit mund të ndahen në dy metoda të shtypjes: shtypja termike e drejtpërdrejtë dhe shtypja transferuese termike. (1) Shtypja termike e drejtpërdrejtë I referohet nxehtësisë së gjeneruar kur nxehet koka e shtypjes, e cila transferohet në letrën termike ...

 • Historia e zhvillimit të printerit dhe teknologjia aktuale e shtypjes

  Historia e printerit është gjithashtu historia e teknologjisë së lartë dhe industrisë. Që nga vitet 1970, teknologjitë lazer, me bojë, shtypje termike dhe teknologji të tjera të shtypjes pa ndikim janë shfaqur dhe gradualisht janë pjekur. Metoda e regjistrimit termik të kokës së printimit u përdor së pari gjerësisht në makinën e faksit ...

 • ia_100000090
 • ia_100000074
 • ia_100000071
 • ia_100000072
 • 3ec4f4f8-bcdf-4fee-baf8-d017d7868d6e
 • e5d01728-481b-4365-b971-69c4412733bd