• Потврда-печатач
 • Етикета-печатач
 • Мобилен-печатач
 • 4 инчен печатач за етикети
 • Печатач со етикети 2 и 3 инчи
 • 3 инчен печатач за рецепти
 • Печатач за рецепти со 2 инчи
 • МОБИЛЕН ПЕЧАТНИК

ЗА НАС

Гуангжу Винпрт Технологија копродукции, Ltd е специјализирана за истражување, развој и производство на пос печатачи: печатач за термички прием, печатач за етикети и преносен печатач повеќе од 10 години. Сега сме лоцирани во пилотската зона Нанша за пилот на градот Гуангжу со уникатен увоз и извоз пристап до транспорт.

Сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и имаат добиено CCC, CE, FCC, Rohs, BIS сертификат за безбедност. Нашата фабрика има повеќе од 700 вработени и 30 техничари за истражување и развој. Добро опремените производни линии и одделот за инспекција можат совршено да го контролираат неисправна стапка на печатач помала од 0,3%. Како резултат на продуктивноста и производите со голема сигурност, можеме да обезбедиме OEM и ODM услуга за побарувачката на различните клиенти и да го задоволиме задоволството на клиентите.

 • 10+ 10+

  Искуство (година)

 • 5,000,000+ 5.000.000+

  Годишен излез

 • 700+ 700+

  Вработен

 • < 0.30% <0,30%

  Стапка на дефект

 • 30+ 30+

  Тим за истражување и развој

 • 500+ 500+

  Глобални клиенти

 • timthumb
 • timthumb (1)
 • timthumb (2)
 • timthumb (3)
 • timthumb (4)
 • ia_100000090
 • ia_100000074
 • ia_100000071
 • ia_100000072
 • 3ec4f4f8-bcdf-4fee-baf8-d017d7868d6e
 • e5d01728-481b-4365-b971-69c4412733bd